10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
İstifasını duyuran Taşkın, “Çok severek ve gurur ile yürütmüş olduğum Merzifonspor Kulüp Başkanlığını işlerimin yoğunluğundan dolayı bugün itibari ile bırakmış bulunmaktayım” ifadesini kullandı. Merzifonspor’un kendine Amasyaspor’u yenerek Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) yükselme onurunu yaşattığını dile getiren Taşkın yaptığı açıklamada, “Bana bu zaman zarfında destek veren herkese teşekkür ediyorum. En kötü gün bugünse bugünde Merzifonspor söyleminden asla vazgeçemeyeceğim. Bu takıma benden önce gelen tüm başkanlar gibi bende görevimi en iyi şekilde yaptığımı düşünüyorum. Bu kulüp bana Amasyaspor’u yenerek BAL’a yükselme onurunu yaşattı. Umarım benden sonra gelecek Başkanımız da bu sene o onuru yaşamış olur. Bu takım en güzel yerleri hak ediyor yeter ki tüm taraftarlar destek olsun. En kötü gün bugünse bugün de Merzifonspor” dedi.