10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Akdağ üzerine kurulacak enerji santralinin son durumu hakkında firma temsilcileri ile teknik bir toplantı gerçekleştirdi.Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Akdağ’dan Amasya’ya içme suyu getiren isale hattı üzerine kuracağı 1.8 MW enerji santrali hakkında, Milentek Firması Teknik Koordinatörü Makine Mühendisi Cenk Polat ve İÇ İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Burak Çelik ile birlikte teknik bir toplantı yaptı. Toplantıda, kurulacak enerji santrali ile ilgili bu zamana kadar yapılan çalışmalar gözden geçirildi. Bundan sonra ki yapacağımız çalışmalar ile ilgili de yol haritası belirlendi. Hayata geçirilecek enerji santralinin şehrimize, bölgemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyoruz.