10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Hayata geçirilen projelerin ve çalışmaların aşamalarının yer aldığı gazete hemşehrilerimize dağıtılmaya başladı.Göreve geldiği günden bu yana “Benim Sözüm Senettir” diyen ve verdiği sözleri bir bir yerine getiren Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hayata geçirdiği projeleri ve çalışmaları sosyal medya hesaplarından Amasyalılara duyurduğu gibi, belediye bünyesinde düzenli olarak her ay çıkartılan gazete ile de belediyenin tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde hemşehrilerine aktarıp, belediyeyi daha doğru tanımalarını sağlıyor.
‘BİZLERİ DAHA DOĞRU TANIMALARINI SAĞLIYORUZ’
Yapılan her çalışmanın Amasyalılar için olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “100 yıla 100 proje ile çıktığımız yolda bir çok projemizi hayata geçirdik. Bu çalışmalarımızı da gerek sosyal medya üzerinden, gerekse belediyemiz bünyesinde her ay düzenli olarak çıkardığımız gazetemiz ile hemşehrilerimizin bizleri daha doğru tanımalarını sağlıyoruz. Yazılı ve görsel olarak her alanda tanıtımlarımıza bundan sonraki süreçte devam ederek, belediyenin tüm birimlerinin çalışmalarını detaylı bir şekilde hemşehrilerimize aktarmayı sürdüreceğiz” dedi.