10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Merzifon Zübeyde Hanım Anaokulu Sabah Grubu öğrencileri hazırladıkları gösteri ve etkinliklerine Merzifon Huzurevi’nde kalan büyüklerini de davet ettiler. Daveti geri çevirmeyen Huzurevi sakinleri miniklerle bir araya gelerek güzel vakit geçirdiler. Topaç çevirme, üçtaş, oyun hamuru, hafıza oyunu ve boncuk dizme gibi birçok etkinliği birlikte yaptılar.
Ziyaretle ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Çocuklarımıza; büyüklerimize karşı göstermeleri gereken saygı ve sevgiyi daha iyi anlatıp aradaki köprüleri daha da sağlamlaştırmayı amaçlayan etkinlikte miniklerimizi yalnız bırakmayan Merzifon Huzurevi sakinlerine ve çalışanlarına teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu ömürler dileriz” dedi.