10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Kadim dostu, dava arkadaşı Halil Alabuğa’nın hanesine misafir oldu.Yoğun programlarının ardından Kadim dostu, Dava arkadaşı Halil Alabuğa’nın daveti üzerine hanesine misafir olan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, kıymetli kardeşinin “Göynücek’te ürettiklerimizi Göynücek’te işleyelim” Projesi ile açmış olduğu imalathanesini gezerek, kendisinden ürettiği organik ürünler hakkında bilgiler aldı. Akabinde hanesinde şahsını misafir ederek, çeşitli ikramlarda bulunan değerli kardeşi Alabuğa’ya teşekkür eden Başkan Sarı, kendisine işlerinde kolaylıklar diledi. Başkan Sarı’ya burada, Göynücek Belediye Başkanı Kadir Fatih Erdoğan, Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Avrupa Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Milli Eski Güreşçi Mahmut Demir ve beraberindekiler eşlik etti.