10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, MHP İl Başkanlığının gerçekleştirdiği Olağan kongresine katıldı.
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Türkiye genelinde “İstiklâl İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik. Kazanan Türkiye Olacak!” sloganıyla başlattığı kongre süreci kapsamında MHP Amasya İl Başkanlığı görevine tekrar seçilen Şuayip Ak güven tazeledi. Kongreye katılan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İl Başkanı Şuayip AK ve yönetimine başarılar diledi. Kongreye ayrıca, MHP Genel Sekreteri, Bursa Milletvekili İsmet BÜYÜKATAMAN, MHP İstanbul Milletvekili Arzu ERDEM, MHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Oğuzhan Yetik, MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, MHP Çorum İl Başkanı Agah Karakucak, Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Recep Dip, Göynücek Belediye Başkanı Kadir Fatih Erdoğan, Hamamözü Belediye Başkanı Fatih Bayraktar, Türkiye Kamu-sen İl Temsilcisi ve Şube Başkanları, İl Genel Meclisi Grup Başkanı ve Üyeleri, Avrupa Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Mahmut Demir, siyasi partilerin temsilcileri ve delegeler katıldı.