10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Bugün Sevgililer Günü… Sevginin gücünü hepimiz çok iyi biliyoruz. Kimi zaman yuvalarımızda, kimi zaman vatanımızda en büyük zorlukları göğüsledik, engelleri aştık sevginin gücüyle.
Ortak gayemiz evimizin dolayısıyla da ülke insanımızın huzuru değil mi? Bu huzuru yakalamanın yolu önce eşimize, çocuğumuza duyduğumuz, sonra vatanımıza, ülke insanımıza duyduğumuz sevgiden geçiyor. Biz birbirimizi ne kadar sever, sayar, birlik beraberliğimizi her geçen gün artırırsak huzurumuzu bozmaya çalışan her türlü musibete karşı ayakta ebediyen dimdik duracağız.
14 Şubat Sevgililer Günü nü kutluyor; sıcak yuvalarımız için, ülkemiz için sevgi, huzur, sağlık dolu, gözyaşı ve acının, vatan sevgisi için canlarını feda eden şehitlerimizin olmadığı, yüreğimizin yanmadığı, yüzümüzün hep güldüğü umut dolu, barış dolu yarınlar diliyoruz.