10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Din Görevlileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emin Çınarcı ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.
Amasya Din Görevlileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emin Çınarcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Usalır ve Ruhi Elmas, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Sarı, misafirleri ile bir süre hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyarette, Amasya’mızın güzellikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Dernek Başkanı Çınarcı, Başkan Sarı’ya günün anısına üzerinde kendi resminin olduğu anlamlı ve değerli bir hediye takdim etti. Nazik ziyaretleri ve kıymetli hediyeleri için Çınarcı ve beraberindekilere teşekkür eden Sarı, kendileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.