10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Amasya Taşova ilçesinde yaşayan engelli çocuklardan Efe, Burak ve Yurdaer’i evlerinde ziyaret ederek istemiş oldukları formaları engelsiz yürekli çocuklara hediye etti.Özdemir, özelikle Galatasaray’ın yıldız ismi Mauro Icardi’nin formasını hediye ettiği bedensel engelli Yurdaer Yerkozlu ile beraber Simge Sağın’nın meşhur şarkısı aşkın olayımı birlikte söyleyerek videoyu resmi instagram sayfasında paylaşarak yayınladı. Video kısa sürede yüzlerce yorum ve beğeninin yanı sıra onbinlerce görüntülenmeye ulaştı.Şair yazar ve dernek başkanı Kasım Alper Özdemir, “hepimiz birer engelli adayıyız. Benim için en kıymetli anne babalar bir engelli evladı olan anne babalardır, onların önünde her daim saygıyla eğilmek gerekir. Çocuklarımızın futbol sevgisi bir başka bizde onların istekleri yerine getirmeye çalışıyoruz.” dedi.