10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya’nın kaderini değiştirmeye aday İyi Parti’nin başkan adayı Erhan Ciger, sıradışı bir kahvaltı buluşmasıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kentin geleceğini şekillendirecek iddialı planlarını paylaşan Ciger, Amasya için yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.
Erhan Ciger’den Vizyon: Amasya’yı Zirveye Taşıyacak Projeler
Ciger, kahvaltı programında Amasya’nın geleceği için özgün bir vizyon ortaya koydu. “Belediye başkanı olduğumda, şehrimizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için büyük projelere imza atacağım” dedi. Tarihi ve kültürel zenginliklere vurgu yaparak, Amasya’nın benzersizliğini koruyacak adımlar atmaya hazırlandığını belirtti.
Gündem: Sorunları Ele Alıyor, Çözümler Sunuyor
Sıcak bir sohbet havasında geçen buluşmada, basın mensuplarıyla Amasya’nın karşılaştığı sorunları masaya yatıran Ciger, çözüm önerilerini detaylandırdı. “Trafik, altyapı ve istihdam gibi sorunları çözmek için somut adımlar atacağız. Amasya’nın geleceğini şekillendirecek projeleri hayata geçireceğiz” dedi.
Amasya Halkının Rolü: Birlikte Karar Verelim!
Erhan Ciger, kahvaltı programında Amasya halkına seslendi. “Amasya’nın yarınına birlikte yön verebiliriz. Sizin görüşlerinizle, şehrimizi daha yaşanabilir kılacak projeleri hayata geçireceğiz” dedi. Halkın katılımını ve desteğini bekleyen Ciger, şehrin yönetiminde daha etkin bir halk katılımı sağlamayı hedefliyor.
Sonuç: Amasya’yı Değiştirecek Lider Adımını Attı!
Erhan Ciger’in basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği etkileyici buluşma, Amasya için umut vadeden bir dönemin habercisi niteliğinde. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı ve büyük projeleriyle Ciger, Amasya’nın yarınına ışık tutuyor. Belediye başkanlığı için attığı lider adımıyla, Ciger, Amasya halkından destek bekliyor.
Erhan Ciger’in çığır açan kahvaltı buluşmasıyla Amasya’nın kaderi değişiyor. İyi Parti’nin adayı, şehre heyecan verici projelerle geleceğini vaat ediyor. Amasya halkı, bu değişimde aktif rol almak için Ciger’e destek olmaya davet ediliyor.
Amasya, İyi Parti, Erhan Ciger, Belediye Başkan Adayı, Kahvaltı Buluşması, Şehir Vizyonu, Sorunlar, Çözüm Önerileri, Halk Katılımı