10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Giresun Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin ve Giresun MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.Giresun’da yaşanan sel felaketinin ardından mağdur vatandaşlara ulaştırılmak üzere bölgeye 3 kamyon yardım gönderen Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya bir ziyaret gerçekleştiren Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin ve Giresun MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, şahsına Giresun halkı adına teşekkür ettiler.Başkan Sarı, Yardımlar sonrası, şahsına teşekkür ziyaretine gelen misafirleri ile afet sonrası bölgede yaşanan hasarın boyutu hakkında bir görüşme yaptı. Oluşan hasarın en kısa zamanda giderilmesini temenni eden Sarı, “Giresun’da yaşanan sel felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” dedi.