10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
MHP Amasya İl Başkanı Şuayip Ak ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.
İki hafta önce gerçekleştirilen İl kongresinin ardından MHP Amasya İl Başkanı Şuayip Ak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı belediyede ziyaret etti. Teşkilatın yürüttüğü çalışmalar ve Belediyenin tamamlanan ve hayata geçirilmesi için planlanan projelerinin görüşüldüğü ziyarette, Başkan Sarı, yeni yönetimin şahsına sorduğu sorulara da yanıt verdi. Karşılıklı fikir alışverişi yapılan ve ülke gündemine dair konularında masaya yatırıldığı ziyaretin sonunda Sarı, nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için MHP Amasya İl Başkanı Şuayip AK ve yönetimine teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi. Ziyaret programına Bayburt Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır, Başdanışman Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çoban ve Hasan Şahin’de katıldı. Ziyaretin sonunda Başkan Ak günün anısına Sarı’ya Sultan Alpaslan’ın biblosunu hediye etti.