10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Merzifon Fatih İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri, öğretmeleri Emel Arslan eşliğinde sokak hayvanlarını besleyerek 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne dikkat çekti.Amasya Merzifon Fatih İlkokulu 3-B sınıfı öğrencileri, öğretmeleri Emel Arslan eşliğinde sokak hayvanlarını besleyerek 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne dikkat çekti.Amasya Merzifon Fatih İlkokulu öğretmenlerinden Emel Arslan, “Hayvan sevgisini çocuklarımıza küçük yaşta aşılamaya çalışıyoruz. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne öğrencilerimle beraber sokak hayvanlarını besleyerek dikkat çekmek istedik. Her öğrencim gördüğü sokak hayvanlarını besleyerek, yaşam alanlarını genişleterek, Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne dikkat çekti. Umarım bundan sonra hayvanlara karşı daha duyarlı oluruz. Bizden çok fazla şey istemiyor bu hayvanlar, sadece biraz sevgi, biraz su ve biraz da yiyecek hepsi bu. Bunları yapamıyorsak bile hayvanlara en azından kötü davranmamalıyız” dedi.