10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Merzifon’da servis şoförlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği Komiser Yardımcısı Ugur Alkan, İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekiplerinden Bekir Sarıgül ve Osman Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Naci Cengiz, İlçe Sağlık Müdürlüğü memurları Cemil Cıga ve Ayşe Kaya, Sosyal Hizmetler Merkezinden Cansu Türksever ve Merzifon Belediyesi Zabıta komiseri Yaşar Conba tarafından verilen seminerde, servis şoförleri Karayolları Trafik Kanunu, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, şoförlerin uyması gereken trafik kuralları gibi konularda bilgilendirildi. Servis şoförlerine kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Gürkan Demirkale, çocukların okula gidiş gelişlerinde şoförlerin çok dikkatli olmaları konusunda uyararak servis şoförlerine ve katılımcılara teşekkür etti.