10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
ADEF (Amasya Dernekler Federasyonu) ve Kadın Komisyon Başkanları öncülüğünde İstanbul’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Sayın Akif HAMZAÇEBİ, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Sayın Fatma KÖSE, CHP Medya ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Önceki Dönem MYK Üyesi Sayın Yasemin ÖNEY CANKURTARAN, CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sn.Sinan AKÇİÇEK ,CHP Eyüpsultan İlçe Kadın Kolları Başkanı Sn.Dildar İKİLER ve kadın kolları yönetim kurulu üyesi Sayın Nurper LATİFOĞLU nun katılımlarıyla gerçekleşen, Belediye Meclis Üyemiz Aziz Bora ELÇİN’in de bulunduğu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Programında Başkanımız Alp KARGI, Amasyalı, Taşovalı, Göynücekli hemşehrilerimizle bir araya gelerek özlem giderdi.
Bu anlamlı etkinlikte birlik beraberliğimizin güzel sonuçlarını bir kez daha gördük ve geleceğe dair ümitlerimiz, inancımız bir kez daha yeşerdi. Değerli katılımcılara, kıymetli hemşehrilerime ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.