10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocaklarının kurucusu merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının 22. yılı nedeniyle, Merzifon Ülkü Ocakları, Başbuğ Türkeş adlı bir anma etkinliği düzenledi. Merzifon Ülkü Ocaklarında yapılan etkinlikte Başbuğ Türkeş dualarla yad edilerek Türkeş’in ruhuna Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu. Ayrıca etkinlikte, Ülkü Ocaklı gençlere ve katılımcılara Başbuğ’un hayatı slayt şeklinde sunumu yapıldı. Merzifon Ülkü Ocakları Başkanı Adem Kaya, Başbuğ Türkeş’i anma mesajında; “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere açtığı Ülkü yolu ve miras bıraktığı fikirleri pusulamız olmaya devam edecektir. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i Hakk’a yürüyüşünün 22.yılında rahmet, minnet ve özlemle yad ediyoruz” dedi.