10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası’nın başkanı olan Murat Kırlangıç, turizm sektörünün önemli bir bölgesi olan Hatuniye Mahallesi’nde faaliyet gösteren Turizm İşletme Belgeli işletmelerle, AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek’in katılımıyla bir araya geldi.
Toplantıda İşletmelerin Görüş ve Önerileri Alındı
Toplantıda, işletmelerin karşılaştığı sorunlar, talepleri ve önerileri detaylı bir şekilde ele alındı. İşletmeciler, sektördeki sorunlara çözüm bulunması adına değerli görüşlerini paylaştılar.
Milletvekili İpek’e Sorunlar Aktarıldı
Başkan Kırlangıç, toplantıda yapılan istişareler sonucunda ortaya çıkan çözüm önerilerini, AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek’e iletti. İpek, işletmelerin sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi.
Teşekkür Mesajı
Başkan Kırlangıç, toplantının ardından yaptığı açıklamada, turizm sektöründeki sorunların çözümü için desteklerini esirgemeyen Milletvekili İpek’e teşekkür etti. Kırlangıç, işletmelerin yanında olan ve sorunlarına çözüm bulmaya çalışan İpek’e duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Kırlangıç, turizm sektöründeki işletmelerle toplantı düzenledi. Milletvekili Haluk İpek’in de katıldığı toplantıda, işletmelerin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.
Amasya, Murat Kırlangıç, Haluk İpek, turizm, işletmeler, toplantı