10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Türkiye 3. ligi 1.grup 25. hafta maçında Amasyaspor Futbol Kulübü Ankara Hacettepe Spor Kulübü’nü 2-1 yenerek deplasmandan üç puanla döndü.
Çubuk İlçe stadyumunda oynanan Hacettepe Spor Kulübü Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmasına ev sahibi Hacettepe Spor Kulübü’nün 41.dakikada bulduğu gol ilk yarısında sonucu oldu.
Hacettepe Spor Kulübü Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmasının ikinci yarısında ise sahada istekli gol bulmak için mücadele eden bir Amasyaspor Futbol Kulübü vardı sahada basmadık alan bırakmayan Amasyaspor Futbol Kulübü oyuncuları aradığı gole 62.dakikada Fevzi Can Bozkuşla kavuştu skor Hacettepe Spor Kulübü 1 Amasyaspor Futbol Kulübü 1 oldu.
Amasyaspor Futbol Kulübü bulduğu beraberlik golüyle birlikte Hacettepe Spor Kulübü kalesine yüklenmeye başladı ve 85. dakikada galibiyet golünü Sarp Tenim ile buldu bu golden sonra sahanın hakimiyetini tamamen eline alan Amasyaspor Futbol Kulübü 2-1 üstün ayrıldı. Deplasmandan aldığı üç puanla, puanını 28’e çıkardı.
Hacettepe Spor Kulübü Amasyaspor Futbol Kulübü karşılaşmasının 150 dolayında Amasyaspor taraftarı izlerken karşılaşmanın sonunda ise futbolcular taraftarlarla galibiyetin sevincini yaşadılar.