10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Başkan Sarı, kızı Gamze Aybüke’nin mezuniyet törenine katıldı
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesini başarı ile bitiren kızı Gamze Aybüke’nin mezuniyet törenine katıldı.2019- 2020 Eğitim-Öğretim yılı sonunda Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitiren kızı Gamze Aybüke’nin mezuniyet törenine ailem ile birlikte katılım sağlayan Belediye Başkanı Mehmet Sarı, burada yaptığı konuşmasında; “Öğrencilerin mezuniyetini tebrik ederken, kendi aileisinden kabul ettiği Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşe Nuhoğlu Hanımefendinin de doğum gününü kutlayıp, aynı anda bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.Emeği geçen tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunan Başkan Sarı konuşmasının devamında; “Başta kendi kızım olmak üzere mezun olan tüm öğrencilerimize önlerindeki uzun yolculukta sağlık, sıhhat ve bol şans diliyorum” dedi.