10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, rahmeti rahmana kavuşan Amasya Eski Belediye Başkan Yardımcısı Metin KARAÇAĞA’nın cenaze namazına katıldı.Belediye Başkanı Mehmet Sarı, AK Parti İl teşkilatının kurucularından, Amasya Eski Belediye Başkan Yardımcısı Metin KARAÇAĞA’nın cenaze merasimine katılım sağladı. Başkan Sarı, Tekirdede mezarlığına defnedilen merhuma Allah’tan rahmet, başta Karaçağa ailesi olmak üzere dost, akraba ve sevenlerine baş sağlığı dileklerinde bulundu. Cenazeye ayrıca, Amasya İl Müftüsü Durmuş Ayvaz, Belediye Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, Kurum müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.