10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediyesi çocuklarımızın kültürel ve sanatsal gelişimine katkı sağlamak amacıyla güzel bir çalışmaya daha imza atıyor. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere önem veren Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sarı Amasya’nın doğasında tarihinde sanat vardır, sanatın başlangıcını da geleceğimiz olan çocuklarımız oluşturacaktır. Her sözümüzde yaşayan kültür, yansıyan sanat, kadim aşk, Şehr-i Şirin Amasya diyoruz. Çağdaş çok sesli çocuk korosu Amasya’nın tanıtımına da imkan sağlayacaktır. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile çağdaş çok sesli çocuk korosu altyapı çalışmalarımız tamamlanıyor. Çocukların bu tür faaliyetlere katılımı sanatsal, entellektüel ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için büyük bir etkiye sahiptir.