10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın talimatları ile mahalle sakinlerinin istediği su tahsilat veznesi hizmet vermeye başladı.
Amasya Belediyesi, Hacılar Meydanı Mahallesi sakinlerinin isteklerine cevap vermek adına, mahalle halkının faydalanabileceği, Su Tahsilat Veznesini hizmete açtı.
Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın direktifleri ‘Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu’ düşüncesiyle hizmetlere devem edeceklerini söyleyen Ruhsat ve Denetim Müdürü Keriman Kutsal; “Üretken belediyecilik ve adil hizmet anlayışı ile hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, Hacılar Meyanı mahallemizde açılan su tahsilat büromuza ilaveten, her bölgemize ulaşabilecek mobil tahsilat veznemizi de halkımızın hizmetine sunduk. Mobil veznemizin ayağınıza kadar gelmesi için artık bir telefonunuz yeterli olacaktır. Amasya’mıza hayırlı olsun” dedi.
Hacılar Meydanı Mahallesi sakinlerinden Hatice Sezer ise Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “İsteğimiz geri çevrilmedi, artık belediyemize çok kolay ulaşıp, sorunlarımızı çözüme kavuşturuyoruz. Belediyeye başkanımıza ulaşmak çok kolay, Allah razı olsun hepsinden” dediV