10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Deva Partisi Amasya il başkanlığı Ali Kaya’da Deva Partisi Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, istişare ve değerlendirme için Amasya İl Başkanlığı yerel ve ulusal basının sorularını yanıtladı.Bir bölümü basına açık olarak yapılan toplantıda Mustafa Yeneroğlu basın mensuplarının sorularını cevapladı. İl başkanı Ahmet Melih Şeker de yaptığı açıklamada “Hukuk ve Adalet politikaları başkanı sayın Mustafa Yeneroğlu, kurucu üyeler, merkez ilçe başkanı, merzifon ilçe başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve değerli basın mensuplarını ağırlamaktan onur duyduklarını, il başkanlığı olarak ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarını kurucu üyeler Avukat Kezban Çintaş ve Avukat Mahmut Sami Sözen ile birlikte tüm hızıyla devam ettirdiklerini, halihazırda il başkanlığı, Merkez ve Merzifon ilçelerindeki teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını, kısa bir süre içerisinde diğer ilçelerde de teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayacaklarını, yine İl başkanlığı, Merkez ve Merzifon ilçe başkanlığı binaların tabelasının asılmış olduğunu, kısa bir süre içerisinde de açılışların gerçekleştirileceğini” ifade etti.
Sonrasında basına kapalı olarak devam edilen istişare ve değerlendirmelerin ardından deva partisi Amasya İl Başkanlığı binasının da ziyaret edildiği belirtilmektedir.