10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Kaymakamlık Toplantı Salonunda İlçemiz Kaymaka Sayın Ali GÜLDOĞAN ve ilgili kurum amirlerinin katılımı ile yapılan “Kasım Ayı Yatırım Değerlendirme” toplantısında, ilçemizde 2022 yılı devam eden ve/veya planlanan, genişletmesi çalışmaları kapsamında yapımı tamamlanan Amasya-Merzifon Havalimanı taşınma işlemleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tadilatı devam eden okulların durumu, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Merzifon 6 Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi Yapımı, Gençlik Merkezine ek bina yapımı, Kızlar Mektebinin Restorasyonu, Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu, İlçe Özel İdare Müdürlüğü Köydes yatırımları ve İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü tarafından yürütülen projeler ile ilgili sunum yapılarak planlamalara ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.