10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
İYİ Parti Merzifon İlçe Teşkilatı Mustafa Kenan Kablan ve Amasya Milletvekili Adayı Gökhan Lafçı Yakacık ( Muşruf ) köyünü ziyaret etti.
İYİ Parti Merzifon İlçe Başkanlığı köy ziyaretlerine devam ediyor İYİ Parti Merzifon İlçe Teşkilatı Mustafa Kenan Kablan, Amasya Milletvekili Adayı Gökhan Lafçı ve partililer, Yakacık Köyü’nü ( Muşruf ) ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyaretler vesileyle vatandaşlarla görüşüp konuştuklarını, fikir alışverişinde bulunduklarını ve sohbet ettiklerini söyleyen İlçe Başkanı Mustafa Kablan, köylü halkın Meral Akşener Başkanlığındaki İyi Parti’yi ‘kurtarıcı’ olarak gördüklerini açıkladı. Yaptığı açıklamada, iktidara giden yolun köylerden geçtiğini söyleyen Kablan; “İyi Parti İlçe Başkanlığı olarak, ilçe merkezi ve köylerde ziyaretlerimiz devam ediyor. Köy ziyaretlerimize katılan vatandaşlarımızla ve köylülerimizle sohbet imkânı bulduk. Dertleştik, görüş alışverişinde bulunduk. Köylümüz bilinçli bir şekilde mevcut iktidar tarafından halkın zayıflatıldığı ve borç batağına sürüklendiğinin bilincinde. Buna karşın vatandaş kurtarıcı olarak Meral Akşener`in kurduğu İyi Parti`yi görüyor. Bizde İyi Parti olarak aynı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ün yaptığı gibi kalkınmayı köylerden başlatacağız ve önce üreten kesimi rahatlatacağız. Çok yakında seçim sandığının önümüze geleceği bilinci ile çalışmalarımızı arttırarak sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.