10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Üniversitesi ISO 9001:2015 işleyişi ile meslek yüksekokulları kalite ve akreditasyon çalışmaları konusunda toplantı yapıldı.
Rektörlük konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Halil Apaydın, Prof. Dr. Ayşe Şahin Yağlıoğlu, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Aytuğ Mermer Üzümlü ve Genel Sekreter Duran Çuhadar akademik ve idari personeller ile kalite kulübü öğrencileri katıldı.
Kalite ve akreditasyon çalışmalarının dünü, bugünü ve yarınını konu alan programda Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı; “Kaliteyle ilgili olarak yapmakta ya da yapacağımız süreçte karşılaştığımız zorluklar elbette olacak ama daha iyisini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz. Ulaşmak istediğimiz nokta her zaman biraz daha ötede olacak ama biz bugün üzerimize düşeni, yarın üzerimize düşecek olanı yapmak durumundayız. Bu aynı zamanda vatanseverliğinde bir gereğidir diye düşünüyorum. Üniversite olarak kalite kapsamında hedeflerimiz var, bu hedeflerimizde desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim” dedi.
Program sonunda hizmet içi eğitim faaliyetlerinde katkı sağlayan personele teşekkür belgesi verildi.