10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı’ya, Başkentimiz Ankara’ya, Atamızın ebedi istirahatgahı Anıtkabir’e, milletimizin hür sesinin yankılandığı Meclisimize ve üniversitelere düzenledikleri gezi programına verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler. “Her Türk vatandaşının dününü hatırlatmak, bugününe önem vermek ve yarınlarını geçmişin ışığıyla aydınlatmak üzere kendime vebal biliyorum” diyerek, bu gezi ve ziyaretlere verdiği önemi her fırsatta dile getiren Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı’nın bu jesti ile köklü medeniyetlere ev sahipliği yapan, Milli Mücadele döneminde hürriyet ve bağımsızlığa kavuşma savaşının merkezi haline gelen ve Ata’mızı bağrına basan başkentimizi ziyaret eden Amasya Anadolu Lisesi öğrencilerine eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.