10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Prof. Dr. A.Haluk Özen Bilgi ve Öğrenme Merkezine gelen Gazi Üniversitesi eczacılık bölümü 4. sınıf öğrencimiz Abdulbaki e-portal eğitimlerinden Ulusal Açık Ders Malzemeleri eğitimi, 3D tasarım, Açık Eğitim Kaynakları eğitimlerini tamamlayıp Bilge İş portalına üye oldu.
Atatürk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 3.sınıf öğrencimiz Abdulsamet Hik Akademi kullanımı eğitimi ve e-portallardan Ulusal Açık Ders Malzemeleri eğitimi aldı.
19 Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencimiz Alper de Khanacademy, Ulusal Açık Ders Malzemeleri eğitimini tamamlayıp Bilge İş (Bilişimle Gelişen İş Dünyası) üyeliğini gerçekleştirdik. Bilge İş e üye olan öğrencilerimiz derslerini tamamladıklarında ODTÜ den sertifikalarını alacaklar. İş başvurularında Özgeçmişlerine (Cv) almış oldukları bu sertifikaları ekleyecekler. Öğrencilerimize başarılar dileriz.