10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Geçen ay açılışı gerçekleştirilen Serçoban Evliyası mesire alanını ziyaret ederek, hemşehrileri ile sohbet etti.
Geçen ay görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirilen “Yedi Alemde Bir Çoban, Gönüllerin Sultanı Serçoban” mesire alanını ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, hemşehrileri ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Amasyalılar yeni yüzü ile bölgenin örnek gösterilecek alanı olduğunu ifade ederek, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Sarı ve ekibine teşekkür ettiler.
‘AMASYA’NIN YAŞAM STANDARTLARINI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARACAĞIZ’
Bölgenin örnek gösterilecek alanlarından birisini Amasya’ya kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları söyledi; “Amasya’mıza yeni kazandırdığımız Serçoban Evliyası alanını ziyaret edip, vatandaşlarımız ile sohbet ettim. Muhtemel eksikleri yerinde tespit edip, olası ihtiyaçların giderilmesi için notlar aldım. Ayrıca seçim sürecinde vermiş olduğumuz büyük projelerimizi şehrimize kazandırarak, Amasya’mızın yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmak için gece gündüz çalışacağız. Her şey Amasya için, Her şey Amasyalılar için” dedi.