10:11 - Amasya Moda Tasarımı Öğrencileri: Deprem Bölgesine Yardım Elini Uzatıyor
16:26 - Amasyalılar, 19 Mayıs’ta Ece Mumay Konseri ile Coşkulu Anlar Yaşadı
15:45 - BELEDİYE BAŞKANI İLE RÖPORTAJ
16:00 - Amasya’da erkenci kuru soğan hasadı başladı
15:52 - Şanlıurfa Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ayvaza ziyaret
15:41 - Amasya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Alıyor
15:35 - Elleri öpülesi annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyorum
16:45 - EFSANE GÖZ DOKTORU KADİR EKERCAN: AMASYA TABİPLER ODASI BAŞKANI SEÇİLDİ
16:39 - Amasya’nın Tek Kadın Kaymakamı Şeyma Şendur, Hamamözü’nde Görevini Tamamladı
16:34 - Amasya Arkeoloji Müzesi’nde Sıra Dışı Keşif: Müslüman Mumyaları Sergileniyor!
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın öncülüğünde yola çıkarılan yardımlar Giresun’daki vatandaşlara dağıtılmak üzere bölgeye ulaştırıldı.Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın öncülüğünde, Giresun’da yaşanan sel ve heyelan felaketinde mağdur olan vatandaşların nefes alabilmeleri adına hazırlanan yardımlar bölgeye ulaştırıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Muammer Tufanoğlu ve Amasya Ülkü Ocakları Başkanı Recep Dip, bölgeye ulaşarak, su, sebze ve meyve yüklü 3 kamyon yardım yetkililere teslim ettiler. Sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Giresun halkımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.